Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  12 Липня 2019, 11:07

МІП і StratcomUA провели тренінг зі здійснення комунікацій в умовах кризових ситуацій

11 липня 2019 року відбувся одноденний тренінг зі здійснення комунікацій в умовах кризових ситуацій, організований ГО «StratcomUA» та Міністерством інформаційної політики України.

В ході тренінгу учасникам розказали про те, що таке кризові комунікації, про оцінку та класифікації криз та ризиків та перспективи розбудови урядових спроможностей з кризових комунікацій.

Радниця Міністра інформаційної політики України Аліна Фролова у своєму виступі зазначила, що «комунікація є обов'язковою складовою кризового регулювання», а «невідпрацьовані ризики зазвичай стають кризами».

При цьому вона наголосила, що якісне управління кризовою комунікацією може сприяти підвищенню громадської довіри, посиленню репутації держави, допомагає продемонструвати професіоналізм урядовців, заспокоїти громадян, підтримати закон і порядок.

Заступник міністра інформаційної політики Д.Золотухін розказав про особливості державного реагування на кризові ситуації, проблеми та недоліки у цій сфері, зокрема на практичному прикладі роботи МІП та системи кризових комунікацій в умовах воєнного стану у грудні 2018 року. Д.Золотухін поділився досвідом із створення та роботи Центру кризових комунікацій, відзначив досягнення та складнощі процесу налагодження міжвідомчої комунікації, розказав про інструменти використані МІП  для боротьби із поширенням фейків та дезінформації під час кризи.

Заступник міністра також представив учасникам «Комунікаційний інструментарій для державних службовців», який було розроблено командою проекту ЄС Association4U за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Участь у тренінгу взяла  голова групи кризового реагування уряду Великобританії Керол Макколл, яка поділилася досвідом британських урядових інституцій із здійснення кризових комунікацій.


Перейти до списку публікацій