Міністерство інформаційної політики України


МІП: У Києві презентували стрічку "Смачного"

10 липня 2019 року у Києві відбулася презентація короткометражної стрічки "Смачного", знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Короткометражка розповідає про двох кухарів - українця Миколу і француза Патріка, - яким вдалося поєднати гастрономічні можливості України та Франції і створити новий неперевершений смак.

“Це приклад того, що йде від душі, як нам хочеться показати Україну іноземцям. Думаю, нам вдалося створити серію фільмів про Україну й серію історій про українців, які справді надихають приїхати сюди, і побувати тут”, - зазначив під час заходу державний секретар МІП Артем Біденко.

Ідея створення стрічки належить Міністерству інформаційної політики, працювала над короткометражкою компанія Best Friends Film.

«Стрічка «Смачного» є уособленням дружби України та Франції. Обидві кухні об’єднують не тільки традиції, а й людей», – зазначила керівник проекту, радниця Міністра інформаційної політики України з міжнародних комунікацій Марина Соботюк.

Після презентації відбувся майстер-клас з приготування страв, представлених у стрічці. Усі гості мали змогу долучитися до приготування вареників.

Участь у заході взяли представники дипломатичних місій, посадовці, митці та молодь. 

Стрічка "Смачного" є продовженням минулорічної стрічки "Дякую", в якій японець подорожував Україною, відкриваючи її глядачам у світі.Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/3140.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове