Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  9 Липня 2019, 10:07

МІП: Бренд Ukraine NOW представили на міжнародній конференції в Торонто

2-4 липня в Торонто (Канада) відбулася третя Конференція з питань реформ в Україні.

Під час заходу було презентовано єдиний бренд Ukraine NOW, створений в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при МІП, та проєкт Ukraine 360, який демонструє туристичні місця нашої країни у форматі віртуальної реальності.

Державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко взяв участь у панельній дискусії на тему боротьби з дезінформацією.

У своєму виступі він зазначив, що Україна має три основні виклики у сфері дезінформації: навчання медіа як правильно розкривати фейки та як боротися з дезінформацією; розбудова неурядових організацій, які боряться з дезінформацією, та найбільший – зупинення тих, хто створює і поширює фейкову інформацію.

А. Біденко підкреслив, що росіяни збудували систему поширення неправдивої інформації не лише в Україні, але й у всьому світі.

Третя Конференція з питань реформ у Торонто зібрала високопосадовців топ-рівня та провідних міжнародних експертів, гості події мали змогу більше дізнатись про ділові та інвестиційні можливості в Україні, познайомитись із продуктами українських креативних індустрій в межах унікальної платформи Ukraine House.

Попередні дві конференції пройшли у Лондоні в 2017 році та у Копенгагені в 2018 році.

 


Перейти до списку публікацій