Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  8 Липня 2019, 19:07

МІП презентувало стрічку «Смачного» у Франції

26 червня 2019 року в українському культурно-інформаційному центрі в Парижі відбулася презентація короткометражної стрічки «Смачного», створеної на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Це історія про двох кухарів - українця Миколу і француза Патріка, - яким вдалося поєднати гастрономічні можливості України та Франції і створити новий неперевершений смак.

«Смачного» розповідає про те, як можна в цікавий спосіб поєднати дві культури, дві кухні. Наприклад, наша страва банош перетворилася в la banosh», - розповідає радник Міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.

Вона підкреслила, що стрічку знято в рамках Концепції популяризації України у світі.

«Було смачно. Я б сказав так, мабуть, найбільший комплімент для авторів те, що стрічка збуджує апетит. Як на мене, дуже вдало показали, що наші продукти якісні, свіжі, природні. Це якраз та ніша, яку ми можемо заповнити», - поділився враженнями Надзвичайний та Повноважний Посол України у Франції Олег Шамшур.

Захід відвідали українські та французькі дипломати, представники української діаспори, діячі культури та мистецтва обох країн.

«Це цікава подія. Такого, щоб і фільм про кулінарні традиції, і відразу майстер-клас, і щоб ще й пригощання - такого ще не було», - розповіла секретар з питань культури посольства України у Франції Ірена Карпа.

Ідея створення стрічки належить МІП, працювала над короткометражкою компанія Best Friends Film.

Робота є продовженням минулорічної стрічки «Дякую», у якій японець подорожував Україною, відкриваючи її глядачам в світі.


Перейти до списку публікацій