Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  5 Липня 2019, 12:07

МІП: «Твоя Країна fest-2019» фінішував на Одещині

4 липня 2019 року у Чорноморську (Одеська область) за підтримки Міністерства інформаційної політики України відбувся фінальний концерт Другого фестивалю української музики «Твоя Країна fest».

Мешканці і гості портового міста наживо почули українські пісні у виконанні Фоми та гурту «Мандри», гурту «Друга ріка», Марії Бурмаки, Gypsy Lyre та Іванки Червінської.

Концерт став сьомим і заключним у рамках цьогорічного фестивалю «Твоя Країна fest».

«Вже другий рік поспіль ми збираємо найкращих українських виконавців і веземо їх туди, де є найбільша потреба в якісній українській музиці. Сподіваюсь, фестиваль буде проходити і надалі, незалежно від політичної кон’юнктури. Адже він абсолютно аполітичний, і має на меті лише популяризувати українське у тих регіонах України, де відчувається суттєвий культурний вплив сусідніх країн», - зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Нагадаємо, 15 червня «Твоя Країна fest» пройшов у Коростені (Житомирська область), 19 червня – у Чернігові, 23 червня – у Мукачеві (Закарпатська область), 25 червня – у Шостці (Сумська область), 28 червня у Бердянську (Запорізька область),1 липня – у Скадовську (Херсонська область).


Перейти до списку публікацій