Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  2 Липня 2019, 17:07

МІП: «Твоя Країна fest» відбувся на Херсонщині

1 липня 2019 року у Скадовську (Херсонська область) за підтримки Міністерства інформаційної політики України відбувся Другий фестиваль української музики «Твоя Країна fest».

Мешканці і гості курортного міста наживо почули українські пісні у виконанні Фоми та гурту «Мандри», гурту «Друга ріка», Марії Бурмаки, Gypsy Lyre та Іванки Червінської. Концерт став шостим у рамках цьогорічного фестивалю «Твоя Країна fest».

«Основні меседжі фестивалю, що Україна - це круто, рідна мова - це класно, культура - це те, що об'єднує, а не роз'єднує», - зазначив лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко.

Радник Міністра інформаційної політики України Марина Соботюк підкреслила, що головна мета фестивалю – популяризація української мови через якісну сучасну музику у містах, куди не часто навідуються з концертами популярні українські виконавці та гурти.

4 липня заключний концерт цьогорічного фестивалю відбудеться у Чорноморську (Одеська область).

Нагадаємо, 15 червня «Твоя Країна fest» пройшов у Коростені (Житомирська область), 19 червня – у Чернігові, 23 червня – у Мукачеві (Закарпатська область), 25 червня – у Шостці (Сумська область), 28 червня у Бердянську (Запорізька область).


Перейти до списку публікацій