Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  18 Червня 2019, 11:06

МІП: Другий фестиваль української музики «Твоя Країна fest» стартував у Коростені

15 червня 2019 року у Коростені (Житомирська область) за підтримки Міністерства інформаційної політики України розпочався Другий фестиваль української музики «Твоя Країна fest».

Для жителів містечка, розташованого неподалік від кордону з Білоруссю, свої пісні наживо зіграли Фома та гурт «Мандри», гурти «СКАЙ» і «Вася Клаб», а також Оксана Муха.

Концерт став першим у рамках цьогорічного фестивалю «Твоя Країна fest».

«Без мови нема держави... А сучасна музика - це якісний інструмент її донесення до людей. Стартували в Коростені. До зустрічі у вашому місті!», - зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

19 червня фестиваль пройде в Чернігові, 25 червня – в Шостці (Сумська область), 28 червня – в Бердянську (Запорізька область), 1 липня – в Скадовську (Херсонська область), 4 липня – у Чорноморську (Одеська область).

Головна мета фестивалю - об’єднання шляхом культурної комунікації територіальних громад, різновікової та різнонаціональної аудиторії прикордонних та віддалених міст України, популяризація української мови збереження та розвиток духовно-моральних цінностей українського народу через якісну сучасну музику.


Перейти до списку публікацій