Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  14 Червня 2019, 11:06

МІП відзвітувало про проведені заходи з міжнародної адвокації питання окупованих територій

12 червня 2019 року у прес-центрі УНІА «Укрінформ» Перший заступник Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова  відзвітувала про проведені Міністерством заходи з міжнародної адвокації питання окупованих територій.

Заходи включають міжнародні конференції, зустрічі, вшанування пам’ятних дат, а також друк та поширення англомовних книг та матеріалів, присвячених темі окупованих територій.

Серед основних заходів:

26 лютого до Дня кримського спротиву російській окупації у Мистецькому Арсеналі відбулось офіційне відкриття виставки «Дивовижні історії Криму».

27 лютого в Мистецькому Арсеналі в Києві пройшов V Міжнародний форум «Окупований Крим: 5 років опору».

5 березня у Європейському Парламенті в Брюсселі (Бельгія) відбулася конференція «Крим. Вкрадений півострів», присвячена 5-м роковинам російської окупації, в рамках якої було презентовано однойменний документальний фільм. Також відбулася низка двосторонніх зустрічей, зокрема з депутатами Європарламенту А. Фотигою та С. Калнієте, Керуючим директором ЄСЗД з питань Європи та Центральної Азії Т. Майр-Хартінгом, а також Директором з питань міжінституційних зв’язків, політичної координації та публічної дипломатії ЄСЗД С. Гонзато.

11 березня Е. Джапарова взяла участь у засіданні Апеляційного суду у справі за позовом держави Україна до Музею Алларда Пірсона – археологічного музею Амстердамського університету (Королівство Нідерландів).

19 березня у Вашингтоні відбувся Міжнародний форум «Crimea after Five Years of Russian Occupation. The Threat to Global International Order» («Крим після п’яти років російської окупації. Загроза глобальному міжнародному порядку»). Також було проведено  двосторонні зустрічі з Директором з питань преси та публічної дипломатії Європи Державного департаменту США Марком  Вентвортом та його колегами Хантером Треседером й Ліліан Вахл-Туко.

5 квітня Е. Джапарова взяла участь у публічному обговоренні на тему «На шляху до Торонто - українське громадянське суспільство та інформаційна стійкість через п'ять років після Майдану» (Public discussion: On the Road to Toronto – Ukraine’s Civil Society and Information Resilience Five Years After Maidan) у Брюсселі (Королівство Бельгія).

18 квітня 2019 року в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка пройшла Міжнародна науково-практична конференція "Деокупація і реінтеграція інформаційного простору Криму: Міжнародно-правові та медіакомунікативні інструменти"

8 травня Е. Джапарова зустрілася з заступником помічника Державного секретаря США Джорджем Кентом. У зустрічі також брали участь Тимчасовий повірений у справах США в Україні Джозеф Пеннінгтон та дипломат політичного відділу Посольства США в Україні Антон Купер.

18 травня на території Національного комплексу «Експоцентр України» відбулось відкриття мистецького проекту «Вкрадений Крим» та вечір-реквієм, присвячений пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу 1944 року.

21 травня Е. Джапарова взяла участь у заходах до 75-х роковин депортації кримськотатарського народу, що відбулися у Анкарі (Туреччина)

24 травня вона розповіла про реалізацію Стратегії інформаційної реінтеграції Криму на конференції «Окупований Крим: зовнішня політика і політика безпеки».

7 червня відбувся кримський вечір в рамках іміджево-ознайомчої поїздки в Україну  акредитованих у Польщі послів.


Перейти до списку публікацій