Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  12 Червня 2019, 11:06

МІП: Ukraine NOW презентували в Одесі на Ukrainian Creative Awards

29 травня 2019 року в Одесі під час Ukrainian Creative Awards головний спеціаліст сектору з питань просування України у світі Міністерства інформаційної політики Софія Джуринська провела презентацію єдиного бренду Ukraine NOW.

«Зараз відбувається народження нової країни. Цей «бум-час» – найкращий етап, у якому можна жити. Тому що там, де стаються зміни, з’являються нові можливості. Для інвестицій, для туризму, для стартапів, для створення нового продукту або для HR-потреб. Якраз про це розповідає бренд Ukraine NOW», - зазначила вона.

Також в рамках Ukrainian Creative Awards відбулася дискусійна панель «Соціальна реклама: Ukraine Now як рушій популяризації України в світі», під час якої також були продемонстровані іміджеві ролики про Україну, які ротувались на BBC, CNN та Euronews у 2018 році.

Гості Ukrainian Creative Awards мали змогу взяти матеріали, надруковані за підтримки МІП, та промо-продукцію з брендом Ukraine NOW: наклейки, путівники по Одсесі «Odesa & Region Travel Guide», журнал «Відкриваємо Україну світові. Східно-Придніпровський регіон», олівці та екоручки.


Перейти до списку публікацій