Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  4 Червня 2019, 10:06

Представники МІП відвідали Луганську область у рамках просвітницької кампанії «Літопис українського Донбасу»

28-31 травня відбулася робоча поїздка представників Міністерства інформаційної політики України  разом з ГО "Українська Ініціатива" в Луганську область в рамках просвітницької кампанії, присвяченої історії Cходу країни – «Літопис українського Донбасу».

Під час поїздки пройшли презентації книги "Літопис українського Донбасу. Донбас в часи Визвольних Змагань 1917 - 1921 років", книжок, надрукованих за підтримки МІП для потреб Сходу, та документальних відеороликів, виготовлених на замовлення Міністерства, присвячених герою бою під Крутами Семену Лощенку, класику української літератури Миколі Чернявському та феномену Розстріляного Відродження на Донбасі.

Участь в заходах взяли керівник сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу МІП України Віктор Литвінов, куратор книжкової програми Міністерства Марія Ліфтерова, голова правління ГО "Українська Ініціатива" Юрій Косенко, керівник осередку ГО в Луганській області Олег Якубов, представники громадськості, освітяни, бібліотекарі, а також офіцери групи ЦВС штабу ОТУ «Північ».

Заходи відбулися в Луганському обласному краєзнавчому музеї (м. Старобільськ), в Кризовому медіа центрі "Сіверський Донець" (м. Сєвєродонецьк), у Центральній міській бібліотеці (м. Лисичанськ) та в Центральній бібліотеці м. Сватове.


Перейти до списку публікацій