Міністерство інформаційної політики України


29 травня відбудеться зустріч В. Жемчугова зі студентами НАУ

29 травня 2019 року в Національному авіаційному університеті відбудеться зустріч з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим. Початок – о 14:00, корпус «Радіополігон», аудиторія №203 (вул. Медова, 1).

Зустріч проходитиме у форматі «відкритого мікрофону» - кожен учень матиме змогу поставити питання і взяти участь у обговоренні. Під час заходу відбудеться презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Наприкінці зустрічі учасники отримають диски зі стрічкою та інші інформаційні матеріали.

Володимир Жемчугов — учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року - організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої "ЛНР". У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі школярами, курсантами, військовослужбовцями.Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/3065.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове