Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Травня 2019, 15:05

МІП: У Києві пройшов перший відкритий урок-тренінг "Європа починається з тебе"

15 травня 2019 року в прес-центрі УНІА «Украінформ» вперше в Україні пройшов всеукраїнський відкритий тренінг “Європа починається з тебе”, присвячений святкуванню Дня Європи, організований за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Захід транслювався наживо, участь у тренінгу дистанційно взяли учні 8-11 класів більше ніж 2 тисяч українських шкіл.

«Сьогодні ЄС – це простір, де люди живуть у демократії, у повазі до верховенства права та прав кожної окремої людини. Це те, що відрізняє цей простір від будь-яких інших. Тому нам принципово важливо повернутися додому, в європейську родину і бути рівними серед рівних», – наголосила під час заходу Віце-прем’єр міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Перший заступник Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова додала, що європейські цінності – це не лише верховенство права і повага до прав людини, це і абсолютно побутові речі –ставлення до довкілля, до освіти і до свого майбутнього загалом.

«Головною різницею між нашою системою і європейською полягає в тому, що у них у школах відсутнє таке явище, як списування. Ви маєте розуміти, що ті знання, які ви отримуєте, - це ваша інвестиція у своє власне майбутнє», - зазначила вона.

Ведучим уроку-тренінгу став український тележурналіст, актор, сценарист і музикант Майкл Щур.

Урок спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів, формування “європейської свідомості” та відчуття “громадянина Європи”, усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.

Організатори заходу – Міністерство освіти та науки, Міністерство інформаційної політики, Офіс Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, проект ЄС «Association4U» та Google Україна.


Перейти до списку публікацій