Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  3 Травня 2019, 11:05

МІП: А. Біденко презентував бренд Ukraine NOW у Швеції

2-3 травня 2019 року у Стокгольмі (Швеція) проходить міжнародна конференція на тему «Публічна дипломатія в часи конфліктів: Скандинавські, Балтійські та Східноєвропейські перспективи» (“Public Diplomacy in Conflict: Nordic, Baltic and East European Perspectives”), присвячена обговоренню проблем позиціонування країн в часи політичних конфліктів та розгляду сценаріїв розвитку економік в умовах військової агресії.

Участь у заході взяв державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко, який презентував учасникам дискусії єдиний бренд України Ukraine NOW під час першої панелі конференції «Брендування в часи конфліктів» та розповів про комунікаційні виклики, які стоять перед Україною.

«Україна постала перед складним викликом - в рамках публічної дипломатії комунікувати ситуацію війни з Росією, сильну армію, яка захищає Європу від агресора. І водночас - показати безпечну країну, де ідуть реформи, де права людини є найвищою цінністю. Уряд сьогодні успішно реалізовує ці комунікаційні платформи, просуваючи реформи в Україні», - зазначив у своїй доповіді державний секретар.

Також у рамках даної панелі учасники дискусії обговорили те, як соціальні, етнічні та військові конфлікти впливають на практику брендингу, комунікації та публічну дипломатію, а також аналізували місце брендингу та іміджу держави у міждержавних конфліктах та практику використання ЗМІ у цих конфліктах.

Організатором конференції виступив Університет Сьодертерна спільно зі Шведським Інститутом за підтримки Центру Балтійських та Східноєвропейських досліджень (CBEES), NordForsk та ReNEW.

Нагадаємо,10 травня 2018 року Уряд схвалив бренд Ukraine NOW, розроблений українською агенцією Banda в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при Міністерстві інформаційної політики України.


Перейти до списку публікацій