Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  2 Травня 2019, 13:05

МІП: У Києві журналісти з Донбасу пройшли навчання у медіа-школі

З 22 по 26 квітня 2019 року у інфо-хабі УНІА «Укрінформ» працювала медіа-школа «Нові медіа-інструменти для впливу на суспільний діалог і соціальні процеси» для журналістів з Донбасу.

Учасниками заходу стали 20 осіб з Донецької та 11 – з Луганської областей. Журналісти з міст Золоте, Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Старобільськ та селища Троїцьке Луганської області та з міст Бахмут, Білозерське, Краматорськ, Маріуполь, Миколаївка, Мирноград, Новогродівка, Покровськ Донецької області пройшли курс з використання інтерактивних та мультимедійних технологій, що впливають на якість контенту, сучасних способів поширення інформації, розширення аудиторії та співпраці медіа з міжнародною спільнотою.

Зокрема, 25 квітня державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко ознайомив журналістів та громадських активістів Донбасу з брендом України Ukraine NOW як інструментом формування позитивного іміджу країни.

«Логотип бренду створено таким чином, щоб його можна було легко використовувати як на загальнонаціональному, так і регіональному рівнях. Усі бажаючі можуть скористатися брендбуком для просування позитивного іміджу країни, її потенціалу та руху вперед», - заначив він.

Організаційну підтримку заходу надають Міністерство інформаційної політики України, ГО "Донецький молодіжний дебатний центр" та Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UNRPP).


Перейти до списку публікацій