Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  19 Квітня 2019, 15:04

МІП: У Києві пройшла міжнародна конференція з деокупації і реінтеграції Криму

18 квітня 2019 року в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка пройшла Міжнародна науково-практична конференція "Деокупація і реінтеграція інформаційного простору Криму: Міжнародно-правові та медіакомунікативні інструменти".

З вітальним словом на заході виступила Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

"Сьогодні в Криму ви можете побачити ті ж самі прекрасні краєвиди, Чорне море, пляж, гори. Але є інша дійсність, інша реальність – порушення прав людини і репресії, політичні в'язні, заміщення населення, спроби міняти етнічний ландшафт, призов до армії, мілітаризація півострова", - зазначила Е. Джапарова.

Вона підкреслила, що МІП веде постійний моніторинг і фіксацію того, як окупаційна влада намагається просувати фейкову реальність та створювати нову ідентичність.

Участь у заході взяли Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, директор Інституту міжнародних відносин Валерій Копійка, радник Міністра інформаційної політики України Юлія Каздобіна, завідувач кафедри міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій Інституту міжнародних відносин Сергій Даниленко, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров, викладачі Інституту, науковці, правозахисники та експерти.

У рамках конференції відбулось відкриття виставки "Бранці Кремля" та показ документального фільму "Крим. Вкрадений півострів".

Захід організувала Всеукраїнська громадська організація "Українська асоціація міжнародного права" за підтримки Міністерства інформаційної політики України.


Перейти до списку публікацій