Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  9 Квітня 2019, 10:04

МІП: Експерти провели аудит інфопростору Херсонської області

Експерти «Української фундації безпекових студій» за підтримки Міністерства інформаційної політики України підготували аналітичний звіт «Інформаційний простір Херсонської області: стан, проблеми та шляхи покращення ситуації».

Експерти окреслили ключові проблеми регіону: відсутність чітко артикульованої інформаційної стратегії та відсутність ресурсів для її впровадження, негативний вплив російського телебачення та радіомовлення з окупованої території, відсутність структури, яка більшою мірою долучається до вирішення інформаційних проблем області.

У Херсоні та області майже відсутнє представництво великих інформаційних агенцій, загальнонаціональних телеканалів та газет. «Ситуація обумовлена неготовністю цих суб’єктів інформаційного ринку витрачати кошти на утримання відповідних корпунктів чи представництв (у т.ч. через особливості географічної структури та недоступність віддалених частин регіону), відсутність реальної зацікавленості в подіях регіону», - сказано у звіті.

Дослідження проведено у серпні-листопаді 2018 року з метою оцінки стану інформаційного простору області та розробки рекомендацій, насамперед для МІП, щодо короткострокових та довгострокових заходів, спрямованих на нейтралізацію деструктивного інформаційно-психологічного впливу.

З повним текстом дослідження можна ознайомитись тут.


Перейти до списку публікацій