Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  4 Квітня 2019, 17:04

Е. Джапарова зустрілася з німецькими студентами

2 квітня 2019 року у арт-хабі УНІА "Укрінформ" відбулася  зустріч Першого заступника Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарової зі студентами в рамках німецько-українських зустрічей молоді.

Міжнародний обмін за підтримки Фонду EVZ, Auswartiges Amt та Фонду імені Роберта Боша був зосереджений на темі медіаосвіти та медіаграмотності.

Українські та німецькі студенти ознайомилися з основними напрямками діяльності Міністерства інформаційної політики України, з головними інформаційними викликами, які постають перед Україною сьогодні та шляхами їх подолання.

Закордонні студенти цікавились питаннями інформаційної реінтеграції  Криму та Донбасу та ситуацією з правами людини  на тимчасово окупованих територіях.

«Незаконні окупаційні суди саджають громадян України в тюрми на роки за громадянську позицію або просто через наявність українського паспорта. На абсолютно безневинних людей, як, наприклад, Павла Гриба, вішають ярлики «терористів» або «шпигунів». Це нинішня реальність країни-агресора Росії та окупованих нею територій», - зазначила під час заходу Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

Усі учасники зустрічі отримали брошури і книги, видані на замовлення МІП.

Захід відбувся в рамках проекту «Media Education - Shaping Us, Shaped by Us» за підтримки Молодіжної громадської організації AEGEE-Lviv.


Перейти до списку публікацій