Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  26 Березня 2019, 11:03

МІП: У Криму відбувся інформаційно-просвітницький захід щодо наслідків агресії РФ проти України

18 березня 2019 року до 5-х роковин окупації Криму на Арабатській стрілці Кримського півострова у с. Щасливцевому відбувся інформаційно-просвітницький захід, присвячений аналізу агресії Росії проти України та стану тимчасово окупованих південноукраїнських територій.

Під час акції кримчани безкоштовно отримали сучасну літературу про кримські історію і сьогодення, видану на замовлення Міністерства інформаційної політики України, прослухали виступи представників органів влади, науковців і громадськості щодо різних аспектів війни Росії проти України і подивилися концертну програму національно-патріотичного спрямування, підготовлену артистами Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм.

«Кожного дня ми, наші партнери робимо все можливе і трохи неможливого, щоб Крим повернувся в єдину Українську сім’ю», - зазначив у своєму виступі завідувач сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу МІП Віктор Литвінов.

Захід організували Міністерство інформаційної політики України, Чернігівська та Херсонська обласні державні адміністрації, Генічеська районна адміністрація, громадська організація «Українська ініціатива».


Перейти до списку публікацій