Міністерство інформаційної політики України


МІП спільно з Google та НАДУ провело тренінг з використання цифрових інструментів у роботі держслужбовців

14 березня 2019 року у прес-центрі УНІА «Укрінформ» відбувся тренінг з використання цифрових інструментів у роботі держслужбовців.

Захід організувало Міністерство інформаційної політики України спільно з Google Україна та Національною академією державного управління при Президентові України.

Тренінг у приміщенні «Укрінформу» прослухали близько 60 держслужбовців, а також більше 540 слухачів з усієї України – у режимі онлайн.

Сертифікований тренер Google for Education Антоніна Букач навчила учасників, як можна використовувати цифрові інструменти Google в професійній діяльності.

Також під час заходу державний секретар МІП Артем Біденко розповів про можливості використання брендбуку Ukraine NOW у роботі державних службовців.

Нагадаємо, 5 лютого 2019 року до Дня безпечнішого інтернету Міністерство інформаційної політики України спільно з Google Україна провели відкритий  майстер-клас «Цифрові інструменти та можливості Google для безпечнішого інтернету».Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/2985.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове