Міністерство інформаційної політики України


А. Біденко презентував бренд Ukraine NOW на міжнародній конференції з муніципального маркетингу

12 березня 2019 року державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко виступив на міжнародній конференції "Місце України у світі: муніципальний маркетинг і брендинг", яка пройшла у Києві 12-13 березня.

Він презентував єдиний бренд України Ukraine NOW і розповів про заходи з його просування на міжнародній арені.

«Ukraine NOW є парасольковим брендом, який, відповідно до розпорядження Уряду, має бути присутній у всіх комунікаціях українських урядових структур», - зазначив держсекретар МІП.

Конференція "Місце України у світі: муніципальний маркетинг і брендинг" організована Проектом Федерації канадських муніципалітетів та Асоціації міст України «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади. Її основна мета - обмін знаннями та досвідом у сфері брендингу й маркетингу міст.

Участь у заході беруть представники органів виконавчої влади, міжнародні та українські експерти, представники українських міст та компаній, які працюють у сфері брендингу територій.  Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/2984.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове