Міністерство інформаційної політики України


МІП: У Києві обговорили інформаційну безпеку в контексті євроатлантичної інтеграції

11 березня 2019 року заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін виступив на круглому столі «Інформаційна та кібербезпека в контексті євроатлантичної інтеграції», що відбувся за ініціативи Голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах.

Учасники дискусії обговорили конкретні заходи для створення надійної системи захисту та протидії гібридній агресії Російської Федерації проти України за стандартами НАТО та ЄС.

Заступник Міністра наголосив, що для побудови стійкого й ефективного безпекового механізму в інформаційній сфері необхідно враховувати тактики, які Росія вже використовувала для дискредитації України. Золотухін закликав завантажити «Білу книгу спеціальних інформаційних операцій України 2014-2018», створену МІП, для ознайомлення з ворожими наративами Кремля та врахування їх у подальшій роботі.

Зазначимо, 12 лютого відбулася презентація Білої книги. За місяць МІП роздало понад 260 примірників друкованої версії видання, електронну ж версію було завантажено майже 700 разів.Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/2981.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове