Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  7 Березня 2019, 16:03

До уваги іноземних журналістів!

Порядок роботи представників зарубіжних ЗМІ у період підготовки та проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року

1. Робота зарубіжних ЗМІ під час виборів Президента України не потребує ніяких додаткових дозволів та погоджень.

2. Акредитація потрібна лише на заходи в Центральній виборчій комісії.

Для постійної акредитації (на період підготовки проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року) з виготовленням відповідних індивідуальних карток акредитації необхідно надіслати подання на ім’я Голови Центральної виборчої комісії Сліпачук Т.В. на адресу: 01196, м. Київ, площа Лесі Українки, 1.

У поданні зарубіжного ЗМІ зазначаються: повне найменування українською, англійською мовами та мовою країни походження;  адреса редакції; номери засобів зв’язку кореспондентського пункту в Україні та адреса електронної пошти; прізвище, ім’я та по батькові журналіста(ів), працівника(ів) ЗМІ, стосовно якого(их) вноситься подання.

Також потрібна заява журналіста, працівника зарубіжного ЗМІ, у якій зазначаються: прізвище, ім’я та по батькові; адреса; номер засобу зв’язку та адреса електронної пошти.

До заяви журналіста, працівника додаються копії паспорта та документа, що засвідчує його професійну належність (редакційне посвідчення, документ, виданий професійним об’єднанням журналістів, прес-карта).

Для прискорення виготовлення карток скановану копію подання можна надсилати на електронну пошту відділу взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Комісії: [email protected], [email protected], [email protected].

Контактні особи – Володимир Вирва (телефон: 286-80-71) та Олена Терещук (телефон: 256-82-80)

3. Для роботи ЗМІ на виборчих дільницях акредитація не потрібна. Вхід здійснюється за редакційними посвідченнями, але не більше двох осіб від одного засобу масової інформації.


Перейти до списку публікацій