Міністерство інформаційної політики України


МІП в зоні ООС: На території Олексієво-Дружківської селищної ради у ефірі присутні лише українські канали

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Олексієво-Дружківської селищної ради Донецької області.

«У ефірі – тільки українські телеканали та радіостанції. Хоча до лінії фронту недалеко», - розповів радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Як повідомив голова селищної ради Олександр Світленко, у селищі є кабельний інтернет, тому багато мешканців читають і дивляться новини онлайн. Також значна частина населення користується супутниковим або цифровим ТБ.

Нагадаємо, що за час роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано чотири телевежі: на горі Карачун поблизу Краматорська Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017), Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017) та у Гірнику (30 вересня 2018 року).Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/2976.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове