Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  6 Березня 2019, 11:03

МІП провело серію семінарів у рамках кампанії з гендерної рівності

В рамках комунікаційної кампанії «В професії всі рівні» протягом лютого-березня 2019 року відбулась серія навчальних семінарів з питань дотримання європейських стандартів журналістики та гендерного балансу в публічних комунікаціях, організованих Міністерством інформаційної політики України спільно з Урядовим уповноваженим з питань гендерної політики, підкомітетом з питань гендерної рівності і недискримінації комітету ВР з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та ГО «Ліга захисту прав жінок «Гармонія рівних».

Під час семінарів були розглянуті практичні приклади дискримінації та сексизму в українських медіа та рекламі, основи законодавства в сфері гендерної рівності та європейські механізми протидії дискримінації в медіа.

Навчальні семінари успішно пройшли в Національному університеті "Києво-Могилянська академія", Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова та Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. До заходів доєдналося близько 200 студентів та викладачів гуманітарних спеціальностей навчальних закладів.

Навчальні заходи проводили Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, народний депутат України Ірина Суслова, медіаексперт Олександра Голуб та представники МІП Людмила Василенко та Ілля Удовиченко.

За словами завідувача сектору з питань європейської інтеграції МІП Л. Василенко, саме робота з молоддю та студентами гуманітарних напрямів є ключовим елементом формування європейських принципів недискримінації в медіа та публічних комунікаціях.


Перейти до списку публікацій