Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  5 Березня 2019, 17:03

Е. Джапарова у Європарламенті: РФ не хоче, щоб світ знав правду про її злочини в окупованому Криму

5 березня 2019 року у Європейському Парламенті в Брюсселі (Бельгія) відбулася конференція «Крим. Вкрадений півострів», присвячена 5-м роковинам російської окупації.

«Росія не хоче, щоб світ знав правду про її злочини в окупованому Криму. Нам не слід недооцінювати масштаби агресивної політики Путіна», - зазначила під час заходу Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

Вона підкреслила необхідність створення систематичної платформи для деокупації Криму.

«ЄС має долучитись до пошуку формату для постійного підтримання теми Криму в політичному порядку денному. Спецпредставник (доповідач) ЄС з питань Криму може бути саме таким інструментом», - додала Е. Джапарова.

У свою чергу голова Представництва України при ЄС Микола Точицький заявив, що лише консолідований, змістовний і постійний тиск міжнародної спільноти на Москву може змусити РФ припинити брутальне порушення прав людини в Криму і переслідування кримських татар, українців і всіх, хто не приймає незаконну анексію.

Участь у заході взяли Анна Фотига, Марк Демесмакер, Чарльз Теннок та інші депутати Європейського парламенту, експерти та правозахисники.

Також у Брюсселі відбулася презентація документального фільму «Крим. Вкрадений півострів», створеного на замовлення МІП.


Перейти до списку публікацій