Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  1 Березня 2019, 10:03

МІП представило сайт з вивчення української мови для іноземців «Speak Ukrainian»

28 лютого 2019 року в Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України відбулось дипломатичне прийняття з нагоди презентації сайту з вивчення української мови для іноземців «Speak Ukrainian».

«Світ стає цифровим, стає швидким. І, звичайно, ми маємо презентувати українську мову відповідно до цих тенденцій. Саме тому ми вирішили підтримати проект, який допомагає вивчати українську мову онлайн. Переконаний, що цей сайт стане в нагоді багатьом – як в Україні, так і за кордоном», - зазначив державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко.

Начальник Управління публічної дипломатії МЗС України Сергій Устименко підкреслив, що зовнішньополітичне відомство бере на себе зобов’язання максимально поширити інформацію про сайт за кордоном через українські дипломатичні представництва.

Керівник проекту, радник Міністра  інформаційної політики з питань міжнародних комунікацій Марина Соботюк підкреслила, що  тепер кожен може заглянути на сайт, який дуже простий у використанні, та вивчити хоча б головні речення для комунікації. "А в кого є більше часу та цікавості – сайт дає глибші можливості для вивчення мови", - додала вона.

Участь у заході взяли представники посольств та дипломатичних місій в Україні, представники освітніх установ та організацій, які зацікавлені у використанні даного продукту.

Відзначимо, що сайт виготовлено в 2018 році на замовлення Міністерства інформаційної політики України на виконання Указу Президента про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови (№156/2018).

Сайт доступний за посиланням.


Перейти до списку публікацій