Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  22 Лютого 2019, 15:02

МІП: У Києві пройде V Міжнародний форум «Окупований Крим: 5 років опору»

22 лютого 2019 року в прес-центрі УНІА «Укрінформ» відбулась прес-конференція на тему «Презентація V Міжнародного форуму «Окупований Крим: 5 років опору».

Під час прес-конференції було анонсовано заходи, які Міністерство інформаційної політики України спільно з партнерами проводитиме до 5-ї річниці окупації Криму.

Так, увечері 26 лютого у Мистецькому Арсеналі відбудеться урочисте відкриття V Міжнародного форуму «Окупований Крим: 5 років опору».

«Основна мета форуму, як і всього комунікаційного контенту МІП на тему Криму, показати світові, що так зване «демократичне волевиявлення кримчан» є ні чим іншим, як злочином РФ проти України, військовою окупацією. Одним із злочинів, у числі яких і розстріл Небесної Сотні, і агресія на Донбасі, яку кремлівська пропаганда подає як «громадянську війну», - зазначила на прес-конференції Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

Сам Форум пройде 27 лютого і складатиметься з трьох панельних дискусій, під час яких відбудеться обговорення національних та міжнародних інструментів боротьби за повернення Криму, а також правозахисний дискурс для привернення уваги до порушення прав людини на окупованому півострові.

До участі запрошені представники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, РНБО, Меджлісу кримськотатарського народу, дипломатичних місій та представництв, провідні міжнародні експерти, правозахисники, громадські організації, а також інші зацікавлені особи та організації.

Як повідомив програмний директор ДП «Кримський дім» Алім Алієв, 26 лютого у рамках Форуму відкриється виставка «Дивовижні історії Криму», що представить Крим як унікальний мультикультурний простір, який є частиною безцінної скарбниці культурної спадщини України.

Акредитація ЗМІ на Форум проводиться до 15:00 26 лютого за електронною адресою [email protected].

Представникам ЗМІ потрібно прибути до 8:30 27 лютого. З собою мати паспорт та службове посвідчення.

Про акредитацію представників ЗМІ на відкриття виставки та Форуму (26 лютого) буде повідомлено додатково.


Перейти до списку публікацій