Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  20 Лютого 2019, 14:02

Освітні проекти МІП: В. Жемчугов зустрівся зі студентами КНЕУ імені Вадима Гетьмана

19 лютого 2019 року радник Міністра інформаційної політики України, Герой України Володимир Жемчугов зустрівся зі студентами Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Зустріч пройшла у рамках ініційованого МІП освітнього проекту «Бранці Кремля», спрямованого на національно-патріотичне виховання молоді.

Відповідаючи на питання студентів про шляхи припинення війни на Сході, В. Жемчугов зазначив: «Як людина, яка була на війні та багато спілкувалася з європейськими політиками, я продовжую підтримувати економічну блокаду Росії, застосування нових санкцій та її ізоляцію від зовнішнього світу. Однак це не означає, що наші військові припинять захищати і відстоювати наші території та інтереси українських громадян. Війна закінчиться лише тоді, коли РФ виведе з України  своїх військових та техніку».

Під час зустрічі було презентовано документальний фільм «Бранці Кремля», створений телеканалом іномовлення UA|TV на замовлення МІП. Наприкінці заходу учасники отримали інформаційні матеріали, видані за підтримки Міністерства.

Нагадаємо, що 20 грудня В. Жемчугов зустрівся зі студентами Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова.


Перейти до списку публікацій