Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  30 Січня 2019, 10:01

МІП: Презентовано звіт щодо становища в інформаційному просторі Херсонської області

29 січня 2019 року в прес-центрі УНІА «Укрінформ» у рамках реалізації Стратегії інформаційної реінтеграції Криму відбулася презентація звіту «Інформаційний простір Херсонської області: стан, проблеми та шляхи покращення ситуації».

Мета  дослідження - привернути увагу до проблем Херсонщини та дати відповідь на питання, що ще може робити держава та громадянське суспільство для збільшення стійкості Херсонщини до деструктивних впливів і розбудови системи комунікацій, яка є основою для суспільної довіри та стабільного демократичного розвитку.

"Внутрішній пояс інформаційної безпеки - це усі регіони, які розташовані на межі з окупованими територіями та кордоні з РФ. Саме в цих регіонах агресор локально запроваджує спеціальні операції, додаткові інструменти впливу на населення. І дуже важливо розуміти, що там відбувається в інформаційному середовищі. Завдяки цьому аудиту картина в нас набагато чіткіша. І це запорука того, що у своїх рішеннях щодо реалізації конкретних проектів ми будемо більш адекватними тим вимогам, які сьогодні висувають об'єктивні обставини", - зазначила під час заходу Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

За її словами, для захисту інформаційного простору на межі з окупованими територіями необхідно вирішити три основні завдання: блокування незаконного сигналу, розвиток українського мовлення і підтримка створення проукраїнського контенту. Презентований звіт має допомогти у вирішенні цих завдань, переконана Е. Джапарова.

«Розуміння нових загроз в інформаційній сфері та шляхів їх подолання тільки формується не лише в Україні, а і за її межами. Залучення громадянського суспільства до розробки державних програм на центральному та регіональному рівні, підвищення обізнаності учасників цього процесу із новітніми викликами, координація між центральним та регіональним рівнем на сьогодні є дуже важливими», - підкреслила радник Міністра інформаційної політики з питань інформаційної реінтеграції Криму, голова ГО «Українська фундація безпекових студій» Юлія Каздобіна.

Участь у заході також взяли головний редактор ІА «Центр журналістських розслідувань» Валентина Самар та експерт «Української фундації безпекових студій» Ірина Петрова.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 27 грудня 2018 року затвердив розпорядження про схвалення Стратегії інформаційної реінтеграції Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Відповідний документ підготувало Міністерство інформаційної політики України.


Перейти до списку публікацій