Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  16 Січня 2019, 14:01

МІП: Підсумки співпраці з проектом ЄС "Association4U" за червень-грудень 2018 року

В рамках Проекту Європейського Союзу з імплементації Угоди про асоціацію "Association4U", спрямованого на підтримку інституційних спроможностей органів державної влади, в період з червня по грудень 2018 року найкращі фахівці  з питань комунікацій здійснювали експертну підтримку діяльності Міністерства інформаційної політики України у сфері європейської інтеграції та стратегічних комунікацій.

За підтримки фахівців Проекту вдалося реалізувати велику кількість заходів та проектів, спрямованих на впровадження європейських стандартів в українське медійне середовище.

Зокрема, реалізовано проекти з підтримки медійної грамотності та культури серед молоді (Youth MediaLab), з підвищення обізнаності регіональних медіа щодо принципів забезпечення гендерного балансу, нестереотипного та неупередженого висвітлення соціально-чутливих питань, зокрема, національних спільнот у медіа («Медіа без упереджень: слова мають значення»).

Окрім цього, експертна підтримка "Association4U" стала надзвичайно корисною при плануванні та реалізації комунікаційних кампанії, спрямованих на просування європейських цінностей у суспільстві.

В сфері стратегічних комунікацій та тренінгових активностей фахівці Проекту долучилися до розгортання тренінгового центру на базі МІП та #єдинийголос, в межах якого було проведено десятки тренінгів та семінарів. Зокрема, експерти брали участь в створенні посібника з комунікаційного інструментарію для держслужбовців, гайдів із моніторингу ЗМІ та оцінки якості державних комунікацій. Також вони безпосередньо долучалися до комунікаційної діяльності Міністерства шляхом моніторингу інформаційного простору та написання аналітичних матеріалів, на основі яких здійснювалися комунікаційні активності МІП в кризових ситуаціях.

Міністерство інформаційної політики України вважає Програму залучення фахівців успішною та готове продовжувати залучати експертів з проектів ЄС з імплементації Угоди про асоціацію до євроінтеграційних процесів в майбутньому.


Перейти до списку публікацій