Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  29 Листопада 2018, 14:11

МІП: Верифіковано сторінки ЗСУ та представництв України за кордоном у Facebook

29 листопада 2018 року, на запит Міністерства інформаційної політики України до Європейського офісу Facebook, було верифіковано офіційні сторінки військ у складі Збройних Сил України та сторінки дипломатичних представництв України за кордоном. 

Як зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, в умовах воєнного стану необхідно користуватися тільки офіційними джерелами інформації та не поширювати факти, не підтверджені офіційними спікерами уповноважених органів влади. «Соціальні медіа будуть використовуватися, щоб дезінформувати населення та посіяти паніку серед українців. Не піддавайтеся – користуйтеся офіційними коментарями», - наголосив Міністр. 

Зокрема, було верифіковано такі офіційні сторінки військ у складі Збройних Сил України:

Позначку «верифіковано» також отримали сторінки дипломатичних представництв за кордоном, зокрема, Постійне представництво України при ООН, Постійне представництво України при Раді Європи, посольства та консульства України в 90 країнах Європи, Азії, Америки й Африки. 

Нагадаємо, у лютому 2018 року було верифіковано понад 20 сторінок центральних органів виконавчої влади та понад 10 сторінок перших осіб державних інституцій.


Перейти до списку публікацій