Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  22 Листопада 2018, 14:11

МІП: «Дні українського кіно» зібрали аншлаги у Лондоні

17-18 листопада 2018 року у Лондоні (Велика Британія) відбувся фестиваль «Дні українського кіно», організований КМКФ «Молодість» за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Покази проходили у кінотеатрі Vue Cinema - Shepherd’s Bush, майже кожен сеанс збирав аншлаг. До програми фестивалю увійшли чотири стрічки: «Сторожова застава» (реж. Юрій Ковальов, 2017), «Коли падають дерева» (реж. Марися Нікітюк), «Війна за мир» (реж. Євген Титаренко, 2017) та «Стрімголов» (реж. Марина Степанська, 2017).

Найбільший ажіотаж викликав показ українського фентезі «Сторожова застава» - люди приходили на сеанс цілими родинами.

«Держава виділяє чималі кошти для створення українського кіно. Тому ми рухаємось кількома паралельними шляхами. Нове українське кіно мають бачити і в Україні, аж до маленьких містечок, і за кордоном. Промоція українських талантів в галузі кіно - це ще одна можливість консолідувати всіх у підтримці звільнення Олега Сенцова. Зрештою, презентація українського кіно за кордоном - це чіткий доказ ідеологічної незалежності України від Росії», - зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Картину «Коли падають дерева» у Лондоні представила виконавиця головної ролі Анастасія Пустовіт. Документальну стрічку про війну на Донбасі «Війна за мир» представили режисер Євген Титаренко та продюсер Наталія Хазан.

Вхід на всі покази був безкоштовним.

Також Міністерство інформаційної політики України передало до посольства України у Великобританії виданий Тлумачний словник української мови з метою популяризації української мови на туристичних маршрутах Лондона.  Книжки будуть поширюватися серед всіх зацікавлених осіб.


Перейти до списку публікацій