Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  20 Листопада 2018, 09:11

А. Біденко: Нам потрібна активна молодь для популяризації України у світі

19 листопада 2018 року державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко виступив перед учасниками молодіжного форуму "Україна і світ: діалог через молодь", який пройшов у Києві.

Він розповів про роботу Міністерства у сфері популяризації України у світі, до якої активно долучається студентська молодь, адже при МІП працює унікальний у своєму роді дорадчий орган – Студентська рада.

«Ми завжди відкриті до свіжих ідей, до цікавих пропозицій та проектів. Піар держави Україна на міжнародній арені потребує людей, ресурсів і часу. І цього всього постійно не вистачає. Тому ви, молоді хлопці та дівчата, нам дуже потрібні, нам потрібна ваша енергія», - зазначив А. Біденко, звертаючись до учасників форуму.

Учасників форуму також привітали Міністр молоді та спорту Ігор Жданов і народний депутат України Оксана Білозір.

Форумом "Україна і світ: діалог через молодь" розпочинається проект «Українська політика та ЗМІ очима молоді», під час якого з 19 по 26 листопада понад 50 молодих людей із України та діаспори стажуватимуться в органах законодавчої і виконавчої влади та засобах масової інформації України.

Метою заходу є консолідація зусиль з метою формування позитивного іміджу України у світі, а також активізація участі молоді у громадському та суспільно-політичному житті України.

Форум ініційований Міністерством молоді та спорту України спільно зі Світовим конгресом українських молодіжних організацій, за підтримки міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна – діаспора», Міністерства інформаційної політики України, Київської обласної держадміністрації, Київського молодіжного центру.


Перейти до списку публікацій