Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  19 Листопада 2018, 13:11

У рамках освітніх проектів МІП радник Міністра В. Жемчугов зустрівся зі студентами Тернопільщини

14-16 листопада 2018 року у Тернополі та області відбулися зустрічі студентів місцевих закладів вищої освіти з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим.

Заходи пройшли в рамках ініційованого МІП освітнього проекту «Бранці Кремля», спрямованого на національно-патріотичне виховання молоді.

14 листопада відбулась зустріч зі студентами Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка. 15 листопада Володимир Жемчугов поспілкувався зі студентами Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського.

16 листопада Герой України завітав до ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» у місті Збараж. Також у цей день радник Міністра взяв участь у нараді щодо впровадження національно-патріотичного виховання в системі освіти під головуванням Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка.

«Саме байдужість людей приводить до влади на всіх рівнях тих, хто згодом їх не тільки розчаровує, але й через яких у державі перемагає зло і біда. Закликаю вас не бути байдужими, інертними, мати активну життєву позицію, цікавитися політичним життям і усвідомлено робити  свій вибір», – сказав Володимир Жемчугов студентам.

Під час заходів студентам було презентовано документальний фільм «Бранці Кремля», створений телеканалом іномовлення UA|TV на замовлення МІП. Наприкінці зустрічей учасники отримали інформаційні матеріали, видані за підтримки Міністерства, зокрема, диски з повною версією стрічки та книги «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту», «Свята Русь», «Жінки війни».


Перейти до списку публікацій