Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  19 Листопада 2018, 10:11

Освітні проекти МІП: Відбулось 5 тренінгів з медіаграмотності для учнів шкіл Києва

Протягом першої половини листопада у рамках проекту Youth MediaLab відбулося п’ять тренінгів з медіаграмотності для учнівської молоді Києва, зокрема загальноосвітніх шкіл № 296 та 281.

Учасники молодіжної платформи ознайомилися з основами медійної грамотності, інструментами створення фото- та відеоматеріалів, принципами дотримання європейських стандартів журналістики.

До проведення тренінгів та лекцій були залучені експерти Національної суспільної телерадіокомпанії України, Офісу Ради Європи в Україні та наукові фахівці Інституту соціальної та політичної психології НАН України.

«У сучасних умовах інформаційної війни та епохи постправди важливе значення має виховання молоді, яка мислить самостійно, незалежно і творчо. Наразі надзвичайно важливо сприяти виробленню у підлітків уміння критично мислити, об’єктивно оцінювати різноманітні явища, процеси та події. У контексті сучасних змін критичне мислення стає важливою характеристикою сучасної особистості», - зазначила Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

Завідувач сектору з питань європейської інтеграції МІП Людмила Василенко розповіла, що  програма курсу побудована таким чином, щоб учасники отримали всебічні навички орієнтації в медіасередовищі, базові вміння пошуку та обробки інформації, а також створення власного контенту.

Проект розвитку молодіжної медіаграмотності Youth MediaLab реалізується протягом жовтня-грудня 2018 року Міністерством інформаційної політики України спільно з Офісом Ради Європи в Україні та Київським молодіжним центром.


Перейти до списку публікацій