Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Листопада 2018, 09:11

Е. Джапарова обговорила співпрацю в інформаційній сфері з держсекретарем Міністерства інформації Кувейту

Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова обговорила співпрацю в інформаційній сфері з держсекретарем Міністерства інформації Держави Кувейт Тареком Еід Аль-Мезремом.

Зустріч відбулася в рамках IV засідання спільної Міжурядової українсько-кувейтської комісії з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва.

Сторони погодили положення Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України і Урядом Держави Кувейт про співробітництво у галузі інформації для її підписання під час найближчого заходу високого рівня.

Окрім того Україна та Кувейт домовились налагодити взаємний обмін новинним контентом з актуальних питань політичного, економічного та культурного життя двох країн та іншим аудіо-візуальним контентом.

«Спільне виробництво аудіо-візуальних матеріалів, прямий обмін новинним контентом, обмін досвідом з виробництва такого контенту та реалізація тренувальних програм для журналістів та працівників сфери медіа – це все шляхи майбутнього партнерства між Україною та Кувейтом у інформаційній сфері», - зазначила Е. Джапарова.

Також сторони домовились здійснювати обміни візитами журналістів обох країн.


Перейти до списку публікацій