Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  13 Листопада 2018, 17:11

МІП відзвітувало про витрати за 2018 рік

13 листопада 2018 року в прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулась прес-конференція на тему «Звіт щодо витрат Міністерства інформаційної політики України за 2018 рік».

«Міністерство інформаційної політики України максимально прозоро проводить усі публічні закупівлі, як того, власне, і вимагає законодавство. Зокрема, ми провели цього року більше 50 тендерів на розміщення інформації на різних каналах комунікації, проведення заходів, виготовлення інформаційної продукції тощо», - зазначив під час заходу державний секретар Міністерства Артем Біденко.

Він підкреслив, що всі цифри щодо витрат МІП та усі тендерні процедури є у відкритому доступі у системі ProZorro.

А. Біденко окреслив ключові проекти, реалізовані МІП впродовж цього року, зокрема, покази патріотичних українських фільмів за кордоном та у маленьких містах України, фестиваль української музики «Твоя Країна fest», що пройшов у 7 прикордонних містах, етнопокази «Українські амаzонки» та соціальний проект з реабілітації військових «Запроси мене з війни».

Окрім того, значна кількість проектів була реалізована у сфері інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу, підтримки вітчизняного книговидання та інформування населення про реформи Уряду.

Усі витрати, які здійснює Міністерство інформаційної політики України, як і процес реалізації проектів, перебувають під жорстким контролем.

«У Антикорупційній програмі Міністерства передбачені механізми, які дозволяють мінімізувати корупційні ризики під час проведення закупівель», - розповів головний спеціаліст з питань запобігання корупції Міністерства інформаційної політики України Дмитро Цимбалюк.

Нещодавно Антикорупційну програму МІП на 2018-2020 рр. погодило Національне агентство з питань запобігання корупції.


Перейти до списку публікацій