Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  13 Листопада 2018, 10:11

МІП в зоні ООС: На території Новоселівської сільради в ефірі присутні 10 українських каналів

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Новоселівської сільської ради Бойківського (Тельманівського) району Донецької області.

«У ефірі – не менше 10 українських телеканалів, у тому числі, «Інтер», ТРК «Україна», СТБ та ICTV. Але якість не завжди висока. Добиває також російське та колаборантське ТВ – десь 3-4 канали», - розповів радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Як повідомила діловод сільради Людмила Купцова, не менше половини жителів Новоселівки мають Т2 з пакетом українських телеканалів, проте також іноді трапляються російські та сепаратистські.  Супутникових антен – мало. Десь у половини жителів є ефірний інтернет, вартість - 100 гривень на місяць. Також у селі є покриття 3G.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: на горі Карачун поблизу Краматорська Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій