Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  9 Листопада 2018, 12:11

Е. Джапарова у Кувейті взяла участь у роботі Міжурядової українсько-кувейтської комісії

8 листопада 2018 року у Кувейті під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка та Міністра торгівлі і промисловості Держави Кувейт Халед Насер Аль-Роудані відбулося IV засідання спільної Міжурядової українсько-кувейтської комісії з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва.

Участь у роботі Комісії взяла Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

«Проведення засідання нашої Комісії стало логічним продовженням  домовленостей, досягнутих Президентами обох країн у рамках офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Держави Кувейт у березні цього року, та стане гарною нагодою для подальшого розвитку взаємовигідної співпраці між нашими країнами», - сказав П. Розенко після завершення засідання.

Е. Джапарова повідомила, що з кувейтськими колегами обговорили 13 пунктів порядку денного. «Це спільно визначені пріоритетні сфери, в тому числі співробітництво в інформаційній сфері», - зазначила вона.

Окрім того під час засідання сторони обговорили питання співробітництва України та Кувейту в аграрному секторі, у галузі енергетики та промисловості, культури та мистецтва, туризму, освіти та охорони здоров’я тощо.

За результатами засідання був підписаний Протокол IV засідання спільної Міжурядової українсько-кувейтської комісії з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва, Угода про співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Кувейт у сфері культури та мистецтва та Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Кувейт про співробітництво у сфері туризму.


Перейти до списку публікацій