Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  10 Листопада 2018, 09:11

Е. Джапарова презентувала стрічку «Бранці Кремля» у Кувейті

8 листопада 2018 року у Кувейті відбувся показ стрічки «Бранці Кремля» арабською мовою. Стрічку, виготовлену телеканалом іномовлення UA|TV на замовлення МІП, презентувала Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

«Дубльований арабською редакцією каналу іномовлення фільм гарно сприймається та доносить ту правду про Крим, яку пересічний іноземець навряд зможе відчути навіть, якщо відвідає окупований Росією півострів. Бо вона прихована в тюрмах та за лаштунками людського страху, який на поверхні за обставин репресивної машини», - зазначила вона.

Під час візиту до Кувейту у складі української урядової делегації Е. Джапарова зустрілася з місцевими студентами і розповіла їм про ситуацію з правами людини у Криму. «Вразили студенти, які дуже цікавились темою. Був навіть студент Кувейтського університету, який пише магістерську роботу присвячену Криму», - розповіла Перший заступник Міністра.

Окрім того, в рамках візиту Е. Джапарова разом з заступником Міністра соціальної політики України Олександрою Чуркіною зустрілися з керівником Спілки жіночих асоціацій Кувейту Шейхою Фад’ях Саад А. Аль-Сабах, яка виборює право жінок бути більш представленими в різних сферах політичного життя, та запросила її до Києва.


Перейти до списку публікацій