Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  6 Листопада 2018, 12:11

МІП: «Дні українського кіно» пройшли на Миколаївщині

1-5 листопада 2018 року у Вознесенську (Миколаївська область) пройшов фестиваль «Дні українського кіно», організований КМКФ «Молодість» за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

До програми показів увійшли шість сучасних українських фільмів – «Кіборги» (реж. Ахтем Сеітаблаєв, 2017), «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» (реж. Олег Маламуж, 2018), «Дякую» (реж. Дзен Євстигнєйкін, 2018), «Брама» (реж. Володимир Тихий, 2018), «Сторожова застава» (реж. Юрій Ковальов, 2017) та «Чужа молитва» (реж. Ахтем Сеітаблаєв, 2017).

«Вознесенськ став уже четвертим містечком, жителі якого отримали змогу подивитися українські фільми у кінотеатральній якості. Географія проекту «Дні українського кіно» досить широка – вона охоплює як невеликі українські міста, де немає діючих кінотеатрів, так і світові мегаполіси – такі як Нью-Йорк чи Торонто, де теж є запит на українське кіномистецтво», - зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Окрім показів фільмів, у Вознесенську відбулись також зустрічі глядачів з акторами Романом Ясіновським («Кіборги») та Олегом Волощенком («Сторожова застава»), а також кастинг-директором Ольгою Клименко («Кіборги», «Чужа молитва»). Вхід на усі заходи у рамках фестивалю – безкоштовний.

Нагадаємо, 10-14 жовтня фестиваль відбувся у Берегові (Закарпатська область), 16-20 жовтня - у Сторожинці (Чернівецька область), 27-31 жовтня 2018 року - у Чорноморську (Одеська область).

07-11 листопада «Дні українського кіно» пройдуть в Каховці (Херсонська область), 13-17 листопада – у Токмаку (Запорізька область).


Перейти до списку публікацій