Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  5 Листопада 2018, 17:11

МІП: UA|TV запускає спільний з ДПСУ телепроект «Периметр Ukraine now»

Телеканал Мультимедійної платформи іномовлення UA|TV спільно з Державною прикордонною службою України запускає новий телепроект про діяльність українських прикордонників - «Периметр Ukraine now». Презентація проекту відбулася 5 листопада 2018 року в Українському кризовому медіа-центрі.

«Те, що ми зараз побачили, і те, що побачить глядач найближчим часом, – це дуже достойний продукт. Він важливий для іномовлення, тому що іноземний глядач, який приїжджає в Україну, першими, з ким стикається, це з прикордонниками», - зазначила генеральний директор телеканалу UA/TV Людмила Березовська.

Помічник Голови Держприкордонслужби Олег Слободян підкреслив, що ДПСУ важливо розповідати про те, як вона реформується та що робить для безпеки не лише українців, а й для громадян ЄС.

Начальник Головного центру стратегічних комунікацій Держприкордонслужби Сергій Якимець подякував команді журналістів, які працюють над проектом, а також людям, які долучилися до створення презентаційного ролика та елементів програми на волонтерських засадах (актор – Руслан Анчаков, композитор Олександр Бурміцкий, відеоінженер –  Володимир Бойко).

Уже найближчим часом дивіться «Периметр» в ефірі UA/TV щоп’ятниці - українською, щопонеділка - російською та англійською мовами.


Перейти до списку публікацій