Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  5 Листопада 2018, 15:11

МІП: Книгу про оборону Луганського аеропорту презентували в ліцеї імені Богуна

1 листопада 2018 року в актовій залі Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбулася презентація книги «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» та показ документального фільму «Луганський форпост».

Книгу, видану на замовлення Міністерства інформаційної політики України, представив завідувач сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу МІП Віктор Литвінов.

«Пам'ять про ці події повинна жити вічно, бо це приклад справжнього героїзму, самопожертви і найголовніше - це приклад любові до України і її захисту», - зазначив він.

Участь у заході взяли начальник КВЛ генерал-майор Ігор Гордійчук, режисер фільму «Луганський форпост» Сніжана Потапчук та захисник Луганського аеропорту, а нині викладач кафедри морально-психологічного забезпечення Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного майор Олег Дундук.

У книзі «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» зібрані та проаналізовані свідчення безпосередніх учасників однієї з найгероїчніших і найтрагічніших операцій початку російсько-української війни. Збірка містить спогади понад 140 учасників та очевидців тих подій, а також унікальні фотографії та картосхеми, що ілюструють військові операції, які відбувалися навколо летовища.

У 57-хвилинному фільмі «Луганський форпост» – відображені історії 26 людей, учасників оборони Луганського аеропорту. Зйомки фільму проходили у Києві, Дніпрі, Львові, а також у Закарпатській, Донецькій та Луганській областях у 2014 році.


Перейти до списку публікацій