Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  2 Листопада 2018, 09:11

МІП: «Дні українського кіно» пройшли у Чорноморську

27-31 жовтня 2018 року у Чорноморську (Одеська область) пройшов фестиваль «Дні українського кіно», організований КМКФ «Молодість» за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Мешканці портового містечка мали можливість безкоштовно переглянути шість сучасних українських фільмів – «Кіборги» (реж. Ахтем Сеітаблаєв, 2017), «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» (реж. Олег Маламуж, 2018), «Дякую» (реж. Дзен Євстигнєйкін, 2018), «Брама» (реж. Володимир Тихий, 2018), «Сторожова застава» (реж. Юрій Ковальов, 2017) та «Чужа молитва» (реж. Ахтем Сеітаблаєв, 2017).

«Одещина – стратегічно важливий регіон з погляду ідеології того, що стосується української мови та культури. У серпні ми привозили сюди фестиваль української музики «Твоя Країна fest». Тепер привезли українські фільми. На черзі ще декілька проектів. Одеса – особлива, але тим вона і приваблює», - зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Майже кожен показ збирав повні зали. Відбулась прес-конференція за участі організаторів, актора Романа Ясіновського та кастинг-директора Ольги Клименко («Кіборги»). Також у рамках фестивалю пройшли дві творчі зустрічі із актором Олегом Волощенком («Сторожова застава»).

«У Чорноморську неймовірний глядач. І діти, й дорослі довго не відпускали нас зі сцени й казали, що ми робимо важливу і корисну справу», - поділився враженнями Олег Волощенко.

Усе необхідну для показів техніку - кінопроектор, екран, звукове обладнання тощо - організатори привезли з собою.

1-5 листопада фестиваль «Дні українського кіно» пройде у Вознесенську (Миколаївська область).

Нагадаємо, 10-14 жовтня фестиваль відбувся у Берегові (Закарпатська область), 16-20 жовтня - у Сторожинці (Чернівецька область).


Перейти до списку публікацій