Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  31 Жовтня 2018, 13:10

МІП: Вчасне інформування населення є визначальним для мінімізації негативних наслідків в кризових ситуаціях

30 жовтня 2018 року в Національному інституті стратегічних досліджень (НІСД) пройшло засідання Міжвідомчої експертної робочої групи (МЕРГ) з питань протидії загрозам розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення, а також пов’язаних з ними терористичних загроз і захисту критичної інфраструктури.

У засіданні на тему «Безпека масових публічних заходів у контексті забезпечення захисту та стійкості критичної інфраструктури» взяли участь представники сектору стратегічних комунікацій Міністерства інформаційної політики України.

«Вчасне інформування населення є визначальним для мінімізації негативних наслідків в кризових ситуаціях, зокрема щодо забезпечення захисту та стійкості критичної інфраструктури. Саме тому Міністерство активно займається розбудовою системи кризових комунікацій – комплексу заходів, що реалізуються державними органами України у кризовій ситуації і передбачають їх діалог із цільовою аудиторією з питань, які стосуються кризової ситуації», - зазначила головний спеціаліст сектору стратегічних комунікацій МІП Юлія Янчук.

Основна мета заходу – обмін думками між представниками державних органів, у т.ч. правоохоронних відомств та спецслужб, дослідницьких установ, державних та приватних компаній стосовно актуальних проблем забезпечення безпеки масових публічних заходів та місць масового перебування людей.

Під час засідання були представлені напрацювання науковців НІСД щодо захисту критичної інфраструктури, підходів до забезпечення національної стійкості до терористичних загроз.


Перейти до списку публікацій