Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  30 Жовтня 2018, 11:10

МІП: У Нью-Йорку відбувся показ фільму «Кіборги»

26 жовтня 2018 року в Нью-Йорку в рамках проекту «Дні українського кіно» відбувся показ стрічки Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги».

Проект впроваджує Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Стрічку Ахтема Сеітаблаєва у США представили продюсер Іванна Дядюра та консультант картини, захисник Донецького аеропорту та один з прототипів головних героїв Андрій Шараскін. Глядачів привітали Генеральний  консул України в Нью-Йорку Олексій Голубов та генеральний директор КМКФ «Молодість» Андрій Халпахчі.

Під час показу відбулась акція на підтримку українського режисера Олега Сенцова та інших політичних в’язнів Кремля - усі присутні у залі підняли таблички із закликом #FreeSentsov.

27 жовтня у рамках проекту «Дні українського кіно» у Нью-Йорку відбувся показ стрічки Ахтема Сеітаблаєва «Чужа молитва», 28 жовтня – документального фільму Євгена Титаренка «Війна за мир».

Місцем показів став легендарний центр Anthology Film Archives у Нью-Йорку, який опікується незалежним та експериментальним кіно з усього світу. Зокрема, свої роботи тут представляли такі культові митці ХХ століття, як Енді Воргол, Фернан Леже та інші.

Заходи підтримали Посольство України в США, Генеральне консульство України в Нью-Йорку, ГО «Разом» та Український Інститут Америки.


Перейти до списку публікацій