Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  29 Жовтня 2018, 14:10

МІП: Стрічку «Дякую» показали у японському Кобе

26 жовтня 2018 року у кінотеатрі університету Кобе Гакуін (м. Кобе, Японія) відбувся показ короткометражної стрічки «Дякую», ідея створення якої належить Міністерству інформаційної політики України.

«Ми вже презентували стрічку про пригоди японського професора в Україні у нашому посольстві в Токіо. Тепер її мали змогу побачити мешканці іншого японського мегаполіса - Кобе», - зазначила радник Міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.

Перед показом відбулась відкрита лекція Посла України в Японії Ігоря Харченка щодо історії, культури та туристичного потенціалу нашої держави. Захід мали змогу відвідати всі бажаючі, у тому числі студенти зазначеного університету та мешканці м. Кобе.

Нагадаємо, 14 березня 2018 року МІП презентувало стрічку «Дякую» в Посольстві України в Японії.

У жовтні «Дякую» була відзначена спеціальною премією Special awards на кінофестивалі Zagreb Tourfilm Festival (м. Загреб, Хорватія).

Раніше стрічка посіла друге місце у номінації «Туристичний напрямок - Регіон» на 11-му Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія). «Дякую» також виграла у номінації «найкращий монтаж» на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

«Дякую» показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП.


Перейти до списку публікацій