Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  27 Жовтня 2018, 09:10

У рамках освітніх проектів МІП радник Міністра В. Жемчугов зустрівся зі студентами Одещини

23-25 жовтня 2018 року у Одесі відбулися зустрічі студентів місцевих закладів вищої освіти з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим.

Заходи пройшли в рамках ініційованого МІП освітнього проекту «Бранці Кремля», спрямованого на національно-патріотичне виховання молоді.

23 жовтня відбулась зустріч зі студентами Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

24 жовтня Володимир Жемчугов поспілкувався зі студентами та курсантами Одеського державного університету внутрішніх справ та провів прес-конференцію для журналістів місцевих ЗМІ, у якій також взяв участь ректор ОУВС, генерал поліції 3 рангу Іван Катеринчук.

25 жовтня Герой України завітав до Одеської національної академії харчових технологій. Також у цей день пройшла зустріч із учнями  Одеського військово-морського ліцею.

«З чого починається Україна? Вона починається з мами, сім’ї, вулиці, на котрій ти виріс, міста, в якому ти народився. Коли ви її захищаєте - з вами може статися все що завгодно. Головне, щоб у вас був цей стержень волелюбності, який радянська влада всіляко намагалася у нас знищити. Це – головне, на мою думку», - зазначив Володимир Жемчугов у розмові зі студентами

Під час заходів студентам було презентовано документальний фільм «Бранці Кремля», створений телеканалом іномовлення UA|TV на замовлення МІП. Наприкінці зустрічей учасники отримали інформаційні матеріали, видані за підтримки Міністерства, зокрема, диски з повною версією стрічки.


Перейти до списку публікацій