Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  26 Жовтня 2018, 14:10

МІП: У Тернополі презентували книгу про боротьбу України зі збройною агресією РФ

25 жовтня 2018 року у Тернопільській обласній державній адміністрації відбулася презентація книги Миколи Лазаровича про боротьбу України проти збройної агресії РФ у 2014-2018 рр. під назвою «Душу й тіло ми положим за нашу свободу», виданої за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

«На замовлення МІП друкується досить багато книжок у напрямку інформаційної реінтеграції Донбасу. Однак, я не знайшов аналогів саме цій книзі. Це єдина повна хронологія всіх більш-менш відомих моментів у війні з Росією на Сході, величезний документальний збір фактів. При чому ця науково-історична праця багата не лише на інформацією документального характеру, вона відображає ті події, які пережив автор, будучи учасником АТО», - заначив під час заходу завідувач сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу Міністерства інформаційної політики України Віктор Литвінов.

Видання вже побачило світ  українською і російською мовами, а незабаром для поширення через дипломатичні канали має з’явитися англійський варіант, розповів В. Литвінов.

Автор подає короткий огляд боротьби України проти російської збройної агресії, її передумови і причини, ідеологічні засади та хід бойових дій, розповідає про анексію Криму та окупацію районів Донецької і Луганської областей. Значну увагу приділено відродженню українського війська та волонтерському руху.


Перейти до списку публікацій