Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  26 Жовтня 2018, 10:10

МІП: Виставка «Україна-НАТО. Формула безпеки» відкрилась у Маріуполі

25 жовтня 2018 року в Маріупольському державному університеті відбулося відкриття виставки «Україна-НАТО. Формула безпеки», організованої за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Експозицію представили заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін і заступник директора Центру інформації та документації НАТО в Україні Вікторія Ціємініте.

У вступній промові Д. Золотухін зазначив: «Головною метою виставки є донесення інформації про те, що співпраця з НАТО є не тільки військовим співробітництвом. Це і розв’язання проблем, що стоять перед людством: боротьба з тероризмом, вирішення конфліктних питань, протидія інформаційній агресії, а також створення нових можливостей для молоді».

В. Ціємініте зазначила, що експозиція є освітнім та інформаційним проектом, який стосується не тільки НАТО, а має більш широкий контекст світової безпеки.

Участь у церемонії відкриття також взяв ректор Маріупольського державного університету Костянтин Балабанов.

Виставка «Україна-НАТО. Формула безпеки» присвячена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Північноатлантичним альянсом. Виставка створена за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні, Міністерства інформаційної політики України та Українського кризового медіа центру.

Раніше виставка пройшла у Чернігові, Луцьку, Львові, Запоріжжі, Івано-Франківську, Ужгороді, Хмельницькому, Миколаєві, Херсоні та Чернівцях.


Перейти до списку публікацій